YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Şeffaf Epoksi

 

 

Epoksi denilince akla genel olarak zemin kaplaması gelmektedir. Ancak epoksi her zaman zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmamaktadır. Şeffaf epoksi, UV'ye dayanıklı, şeffaf sıvı bir epoksi olup, güçlü ve yüksek parlaklıkta bir kaplama sağlamak için çeşitli yüzeylere dökülebilir. Şeffaf epoksi oda sıcaklığında kürleşir ve yüksek darbe direnci sunar.

 

Şeffaf epoksi hobi işlemi yapanların, dekorasyon amacı ile kalıp yapma, model yapma ve sanatsal uygulamalarda da kullanılan bir çeşit yapı malzemesidir. Şeffaf epoksi malzemesi ile yapabileceğiniz birçok uygulama bulunmaktadır. Örneğin bir ahşap sehpa yapımında bu malzemeden yararlanarak çok pratik bir şekilde dekoratif bir sehpaya sahip olabilirsiniz. 

 

Şeffaf epoksi nedir? Diye bir soru ile karşılaştığınızda  kısaca A ve B parçaları birbirine karıştır denilebilinir. Bu epoksi malzemesi ile harika mekanlar oluşturmanız mümkün olmaktadır. Şeffaf Epoksiyi oda sıcaklığında depolanmalı ve kullanılmalıdır. Uzun kollu giysiler, tek kullanımlık eldivenler ve koruyucu gözlük takın. Şeffaf epoksi, çok yüksek ısı potansiyeline sahip olması nedeniyle cam veya köpük kap kullanmayın.

...

...

...

...

...

...

TOP