YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama

 

 

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama, özel olarak hazırlanan üç boyutlu görselin özel bir malzeme ( 3D Crystal ) kullanılarak zemine işlenmesidir. Kullanılan malzemeler ile görselin canlı ve rengini kaybetmeden uzun süre boyunca kullanılabilmesini sağlanır. Dikkat çekmek ve etkilemek için en uygun epoksi zemin kaplama çeşididir.

Bu kaplamalar arasında en çok tercih edilen ve beğenilen kaplama üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamalarıdır. Oldukça geniş bir alanda kullanılabilen bu kaplama çeşidi ile zeminde istediğiniz resmi ya da logoyu uygulayabilirsiniz.

 

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama yaptırmanın faydalarından bir diğeri ise çok kolay bir şekilde temizlenebilir olması ve hijyenik bir şekilde uzun süre devamlılık sağlayabilmesidir. Hem estetik bir görünüme sahip olması hem de temizliği bir hayli kolay olması ile diğer zemin kaplama işlemlerine göre üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinin büyük bir titizlik ile yapılması da önemlidir. Yukarıda kullanmış olduğumuz resim temsilidir, bize ait değildir.

...

...

...

...

...

...

TOP