YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Solventsiz Epoksi Boya

 

 

Solventsiz epoksi boya korozyona ve kimyasallara karşı yüksek bir savunma direnci göstermektedir. Kalın katlar halinde uygulanma tekniğine sahip olması ve yüksek film kalınlığını sorunsuz olarak sağlaması, yüzeye parlak bir görünüm avantajını kazandırmaktadır. Özellikle kimyasal zarar görmeye müsait koşulları ve tüm çelik beton yüzeylerin korunmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Asit ve petrol ürünleri ile su be solventlere dayanıklı olması uzun süre sorunsuz bir zemin kullanım kolaylığını sağlamaktadır.

 

Her türlü metal ve beton yüzeylere iyi yapışan, sürtünmeye karşı yüksek dirençli, yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur.Film yüzeyi parlak ve kaygandır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, sağlığa zararı yoktur.  Seyreltik asitlere, seyreltik ve konsantre alkalilere, temizlik deterjanı ve dezenfektanlarına, bitkisel, madensel ve hayvansal yağlara, deniz suyuna, mazot, benzin, alkol ve daha bir çok solvente dayanıklıdır. 

 

Solventsiz epoksi boya kapalı ortamlarda uygulandığı takdirde gerekli havalandırılma yapılarak, katlar arasında uygulamalarda 72 saat geçmesi dikkate alınıp, hafif zımpara ile uygulanmaktadır. İş bitimi sürecinde yüzey en az 48 saat su ile temastan uzak tutularak, kürlenmenin tam sağlanması açısından boyalı yüzey kullanılmadan önce 7 gün bekletilmektedir.

 

...

...

...

...

...

...

TOP