YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Isıya Dayanıklı Boya

 

 

Isıya dayanıklı boya;  sıcaklığa dayanıklı, silikon reçine esaslı, fiziksel direnci ve ısı dayanımı yüksek, klorin içermeyen yarı mat görünümde son kat boyasıdır. Boya uygulamasından önce astar uygulamasına gerek olmaması, uygulandığı yüzeye çok iyi yapışabilme, sağladığı fiziksel direnç, ısı dayanımı yüksek olan bir boyadır.  Her zamanki renklendirme kompozisyonuna kıyasla bazı özelliklere sahiptir.

Isıya dayanıklı boya, yüzeyin görünümünü bozmadan yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Isıya dayanıklı boya, 100 derecelik minimum sıcaklık sınırlarına dayanabiliyorsa çağrılabilir ve  metal yüzeyi oksidasyon ve pastan korur. Boyanan malzemeyi kalıcı olarak korur, ömrünü uzatır; yıpranmaya ve yıkanmaya dayanıklı güçlü nem geçirmez film oluşturur. Isıya dayanıklı boyalar ısı ve sıcaklık düşüşleri etkisi altında, renklendirme katmanı kabarmaz, çatlamaz, yıpratmaz, boyalı yüzey gerekli rengi alır ve yüzey kusurlarını gizlemeye yardımcı olur.

Boya, bileşime bağlı olarak ısıya dayanıklı özelliklerini elde eder. Silikon bazlı boya karışımı dolgu maddeleri, renklendirici pigmentler ve yapay polimerler içerir. Alüminyum ve çinko tozu gibi bir bileşen, renklendirme çözeltisinin ısıya dayanıklı özelliklerinin geliştirilmesine izin verir. Organik reçinenin eklenmesi, malzeme ile yapışmayı artıracak, tabakanın esnekliğini ve kuruma süresini artıracaktır. Isıya dayanıklı cila, yangına dayanıklı emayeler ve boyalar termal koruma için kullanılır. Alev geciktirici ve ısıya dayanıklı karışımı karıştırmayın. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

...

...

...

...

...

...

TOP