YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Kaymaz Epoksi Zemin Kaplama

 

 

Sağlam , pürüzlü bir yüzeydir , 2 ile 5 cm kalınlığında uygulana bilen 3 kompanatlı solventsiz epoksi  zemin kaplama sistemidir. Aşındırıcı etkilerin söz konusu olduğu yerlerde  yüksek aşınma direnci sağlar , sürekli yıkanan gemi güverte , mezbahalar , soğuk hava depoları , süt fabrikaları , şişeleme fabrikaları gibi ıslak ortamlarda kaymayan bir yüzey gerektiren yerler  için ideal bir çözümdür. 

Kaymaz Epoksi Zemin Kaplama kamyonlar için rampalar, üretim alanları araba yolları, bodrum kat, tuğla ve taşların üstüne çalışma ortamlarında kazaları önlemek için kullanılabilir. Aşındırıcı trafik, etki  veya aşınmaya  maruz zemin alanlarında kullanım için tasarlanmıştır.  Uygulaması  kolay,  ağır araç trafiğine zeminlerde  forklift ,ve ağır yük trafiğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Kalıcı, kaymaz zemin kaplama yapılan alanlar sıvılarla  kaplı olsa bile herhangi bir çalışma ortamında kaygan alanını ortadan kaldırarak kayma yapmadığından çalışma koşullarını daha güvenilir yapar. Kaymaz epoksi zemin kaplama son derece  sağlam epoksi bağlayıcı reçine  içerir sert, düz ve  pürüzlü malzemesi çalışma ortamında işçi güvenliği açısından oldukça tercih edilen üründür. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

...

...

...

...

...

...

TOP