YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

Zemin Boyama

 

 

Dekorasyon uygulamalarında duvar renkleri kadar zeminde kullanılan renklerin de önemi oldukça büyüktür. Duvarlarda kullanılan rengin akışı zeminde devam ettirilerek uyumlu ve etkileyici bir dekorasyon elde etmek mümkündür. Bununla birlikte zemini aşınmalara karşı korumak ve dayanıklı bir hale getirmek için de zemin boyası işlemleri uygulanabilmektedir.

Otellerde, ofislerde ya da mağazalarda dekorasyon uygulamaları sadece duvar rengi ya da kullanılan eşyalar ile yapılmamalıdır. Farkında olmasak bile farklı bir zemin rengi kullanılan ortama oldukça büyük etkileri olabilmektedir. Eğer ofis benzeri alanlarda uygulanacak ise çalışanların dikkatini toplamalarına yardımcı olan bir zemin boyası rengi seçilmesi doğru bir karar olacaktır. Ofis zemin kaplama uygulamalarında açık renkler tercih edilirken, otel veya alışveriş merkezlerinde firmanın kimliğine uygun ya da müşterilerin dikkatini çekebilen canlı renkler tercih edilmelidir. 

Bir alanda estetik bir görünüm elde edilmek isteniyor ise, alandaki tüm bölümlerin uyumlu bir şekilde düzenlenmesi oldukça önemlidir. Bu noktada beton zemine direk uygulanabilen zemin boyası işlemleri ile zemin istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Özelleştirilebilir olmasının yanı sıra canlı ve etkileyici görümünü ile misafirleri ya da müşterileri etkilemenin en iyi yoludur. Zemin boyası uygulamaları istenilen renkte ve istenilen desende uygulanmaktadır. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

...

...

...

...

...

...

TOP